Przejdź do treści

O mnie

Jestem doktorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Specjalizuję się w dietetyce klinicznej oraz dietetyce sportowej. Współpracuję zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. 

Od 2017 roku pracuję w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Oraz Poradni Metabolicznej w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie.
Jestem asystentem naukowo-dydaktycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i jestem zaangażowana w liczne projekty naukowe. Dodatkowo, prowadziłam nowatorskie i jedyne na świecie, czteroletnie badania kliniczne z udziałem pacjentów z objawami hipoglikemii reaktywnej. 

Swoje doświadczenie zdobywałam przez liczne praktyki i staże w Warszawskich i Trójmiejskich szpitalach oraz ośrodkach dla dzieci i dorosłych. Aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę z zakresu fizjologii człowieka, żywienia w schorzeniach dietozależnych, żywienia sportowców, ale także psychodietetyki. 

Jestem również zawodniczką Elity w kolarstwie szosowym i torowym, co umożliwia mi wykorzystywanie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Znajomość specyfiki treningów oraz potrzeb sportowców (zarówno amatorów jak i profesjonalistów) pozwala mi na optymalizację nawyków żywieniowych i dobór adekwatnej suplementacji. 

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwala mi na prowadzenie pacjentów, którzy nie posługują się językiem polskim.